Ve dnech 3.-5.9. jsme pořádali tenisový turnaj staršího žactva, který byl dobrou prověrkou schopností našich tenisových žáků. Za náš oddíl se postavilo na start celkem 3 chlapci a 4 děvčata.

Všichni chlapci (I. Pajer, D. Homolka a F. Řehák) svá 1. kola ve vyhráli a Filip dokonce nakonec skončil v semifinále , kde ho přes velmi dobrý výkon porazil Hájek ( Severočeská tenisová).

Filip si však spravil chuť ve čtyřhře , kde celý turnaj vyhrál společně se Šíchem (Severočeská tenisová).

V soutěži děvčat jsme byli zastoupeni čtveřicí tenistek ( A. Hozáková, K. Sedláčková, A. Žáková, T. Žáková) a ve dvouhře do druhého kola postoupila Hozáková a sestry Žákovy. Adéla pak dokonce do semifinále! Ve čtyřhře pak Adéla a Tereza rovněž získaly třetí místo.